در این وبلاگ قصد دارم مطالب رایگانی که سایت deepenglish.com برای تقویت مهارت شنیداری انگلیسی قرار داده و می دهد را برای استفاده زبان آموزان عزیز قرار دهم (شامل فایل‌های صوتی و متن آنها). تنها چیزی که من به آن اضافه می کنم ترجمه کلمات مهم به کار رفته در دروس است.

لازم به ذکر است که این سایت آموزش‌های غیر رایگان هم دارد (شامل مهارت شنیداری و صحبت کردن انگلیسی) که آنها را در اختیار ندارم و قرار نمی دهم و فقط مطالب رایگان را قرار می دهم.

همچنین باید اضافه کنم که این سایت در ایران مسدود است و کاربران به طور عادی به این سایت دسترسی ندارند و یکی از دلایل ساخته شدن این وبلاگ نیز همین موضوع است.

به نظر من روش این سایت در آموزش انگلیسی روش بسیار خوب و مفیدی و امیدارم مطالبی که قرار می دهم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره. محتوای دروس ارائه شده خیلی جذاب هستند و بعد از درک مطلب، از آنها لذت خواهید برد. در کل یک روش جذاب آموزش انگلیسی است و کاربرانی که ازش استفاده کردند این مطلب رو تایید می کنند.

به زودی اولین درس را قرار خواهم داد. لازم به ذکر است که فعلا ً دروس قدیمی‌تر را و بدون ترتیب تاریخ انتشار آنها قرار خواهد گرفت و بعد از اتمام آنها، دروس به‌روز و به ترتیب تاریخ را قرار خواهم داد.